Simple and Reliable - since 2010

O firmě

Česká firma SULAK byla založena v roce 1990, čímž se jí podařilo navázat na tradici dobrých českých strojů. Vyrábí kvalitní a spolehlivé stroje na opracování plochého skla jako jsou vertikální dvoustranné vrtačky, vertikální brusky, horizontální brusky, fazetovačky, pily na řezání skla, apod. Důkazem jejich velmi vysoké kvality je i to, že si je zákazníci oblíbili ve více než 50 zemích.

V oblasti vývoje, kvality a designu patří firma SULAK mezi inovátory. Toto jí umožňuje být originální v segmentu nejen pro malé, ale i pro střední a velké zákazníky. Velký důraz je kladen na kvalitu, spolehlivost a energetickou nenáročnost vyráběných strojů. Výrobky firmy ŠULÁK vždy nabízí výhodný poměr kvalita/cena.

Pro výrobu strojních komponentů využívá firma výkonná CNC obráběcí centra, aby byla vždy dosažena požadovaná stálá přesnost, kvalita a objem výroby.
Pro vyšší výrobní kapacitu využívá firma SULAK outsorsing vysoce technologicky vyspělých firem, které jsou zárukou jakosti a spolehlivosti.
Každý z výrobků, který opouští brány závodu, je praktickým výsledkem synergie všech zaměstnanců. Vnitřní klima společnosti je vytvářeno tak, aby inspirovalo pracovníky k maximálnímu přínosu pro firmu a zákazníka. Originalita a kreativita je vždy a všemi oceňována.
 

Reference

* Belgium
* Byelorussia
* Canada
* China
* Croatia
* Czech Republic
* Eritrea
* Estonia
* Germany
* Hungary
* Ireland
* Italy
* Lithuania
* Latvia
* Malaya
* Mexico
* Moldavia
* Norway
* Austria
* Sweden
* Poland
* Roumania
* Russia (Vladivostok, Murmansk, Petersburg,
  Saratov, Kemerovo, N. Novgorod, Kaliningrad,
  Celjabinsk)
* Slovak Republic
* South Africa
* Switzerland
* Turkey
* Ukraine
* United Arab Emirates
* USA