Přejít na hlavní obsah

ORIGINÁLNÍ ČESKÉ STROJE Brusky na broušení tvarů

SULAK – stroje na opracování skla

Česká firma SULAK byla založena v roce 1990, čímž se jí podařilo navázat na tradici dobrých českých strojů. Vyrábí kvalitní a spolehlivé stroje na opracování plochého skla jako jsou vertikální dvoustranné vrtačky, vertikální brusky, horizontální brusky, fazetovačky, pily na řezání skla, apod. Důkazem jejich velmi vysoké kvality je i to, že si je zákazníci oblíbili ve více než 50 zemích.

V oblasti vývoje, kvality a designu patří firma SULAK mezi inovátory. Toto jí umožňuje být originální v segmentu nejen pro malé, ale i pro střední a velké zákazníky. Velký důraz je kladen na kvalitu, spolehlivost a energetickou nenáročnost vyráběných strojů. Výrobky firmy ŠULÁK vždy nabízí výhodný poměr kvalita/cena.

Reference
po celém světě
Kreativní
a ergonomický design
Vlastní
inovativní know-how
Tradiční
česká kvalita
Flexibilní
logistika
Nízké
provozní náklady
Snadné
nastavení
Vysoká
spolehlivost

Děje se u nás

Dojmy z Vitrum 2021

„Nečekali jsme takovou účast zájemců a kvalifikovaných návštěvníků, a především jsme nečekali tolik cizinců i z mimoevropských zemí.“

Celá zpráva
vitria 2019

1.-4. října 2019 Vitrum 2019

Motto: Protože podnikání také znamená vytváření příležitostí. Stroje firmy SULAK jsou originální, a proto jsou žádány na trhu. 

Celá zpráva
glasstec 2018

23.- 26.10. 2018 Glasstec 2018, Düsseldorf, Německo

Úspěšná přehlídka značky Šulák na 25. ročníku Glasstec 2018 V Düsseldorfu se pravidelně představují špičkové technologie a trendy ve

Celá zpráva