O společnosti

Česká firma SULAK Glass Working Machinery s.r.o.

byla založena v roce 1990, čímž se jí podařilo navázat na tradici dobrých českých strojů. Vyrábí kvalitní a spolehlivé stroje na opracování plochého skla jako jsou vertikální dvoustranné vrtačky, vertikální brusky, horizontální brusky, fazetovačky, pily na řezání skla, apod. Důkazem jejich velmi vysoké kvality je i to, že si je zákazníci oblíbili ve více než 50 zemích.

V oblasti vývoje, kvality a designu patří firma SULAK mezi inovátory. Toto jí umožňuje být originální v segmentu nejen pro malé, ale i pro střední a velké zákazníky. Velký důraz je kladen na kvalitu, spolehlivost a energetickou nenáročnost vyráběných strojů. Výrobky firmy ŠULÁK vždy nabízí výhodný poměr kvalita/cena.

Pro výrobu strojních komponentů využívá firma výkonná CNC obráběcí centra, aby byla vždy dosažena požadovaná stálá přesnost, kvalita a objem výroby.

Pro vyšší výrobní kapacitu využívá firma SULAK outsorsing vysoce technologicky vyspělých firem, které jsou zárukou jakosti a spolehlivosti.

Každý z výrobků, který opouští brány závodu, je praktickým výsledkem synergie všech zaměstnanců. Vnitřní klima společnosti je vytvářeno tak, aby inspirovalo pracovníky k maximálnímu přínosu pro firmu a zákazníka. Originalita a kreativita je vždy a všemi oceňována.